Yaz Sokak Modasına Uygun 10 Bayan Ayakkabı Modeli

2015 yaz sezonuna artık girmiş bulunuyoruz. Bu nedenle yaz trend listelerini yakından takip etmek istiyorsunuz. Yaz için neler almanız gerektiğini belirlemenin vakti geldide geçiyor. Bunun içinde 2015 ilkbahar-yaz trendlerinden yola çıkarak listeler oluşturulmaya başlanmalı. 2015 yaz sezonunda sokak modasına yön verecek ayakkabı modellerine sizler için listeledik. 2015 yazında favori olacak modellerine birlikte bakalım.

1. Bağcıklı (Lace Up) Ayakkabılar
İp detayları bulunan, modeline göre dize kadar çıkabilen bağcıklarla oluşturulan lace up ayakkabılar bu yaz popüler olan modellerden. Düz modelleri de topuklu formları da her çeşit kıyafetin altına yakışan cinsten, tercihinize göre topuklu ya da topuksuz modellerden bir tane edinebilirsiniz.

2015-yaz-ayakkabı-modelleri-bağcıklı-(lace up)-ayakkabılar

2. Spor Ayakkabılar (Seneakers)
Bildiğiniz gibi bir spor ayakkabıyı artık gelinliğin altına da gece kıyafetinin altına da giyilebiliyor. Böyle bir durumda, spor ayakkabılardan nasıl vazgeçebilirsiniz ki? Her renk her desen spor ayakkabıyı dolabınıza ekleyebilirsiniz.

2015-yaz-ayakkabı-modelleri-spor-ayakkabılar

3. Örgü Ayakkabılar
Yeni yeni popüler olmaya başlayan örgü ayakkabıları 2015 yaz sezonunda çok sık göreceksiniz. Topukları ve zarif duruşlarıyla feminen bir görüntü oluşturan bu ayakkabı modeli, şıklığı her daim tercih eden bayanlar için çok ideal.

2015_yaz_ayakkabı_modelleri_örgü_ayakkabılar

4. Flatform Ayakkabılar
Rahatlıklarıyla giyeni kendine hayran bırakan, boy problemini ortadan kaldıran flatform ayakkabılar, 2015 yazının yine en trend modelleri arasında yer alacaklar. Günlük koşuşturmacada çok tercih edilen bu modeller tam bana göre diyorsanız, şimdiden bir tane edinmelisiniz.

2015_yaz_ayakkabı_modelleri_flatform_ayakkabılar

5. Fiyonklu Ayakkabılar
Bu yaz sezonunun en önemli ayakkabı aksesuarlarından biri fiyonklar. Ayakkabıya oldukça şık bir hava katan fiyonklar tam da feminen görünmek isteyen bayanlara göre.

2015_yaz_ayakkabı_modelleri_fiyonklu_ayakkabılar

6. Metalik Sarı Ayakkabılar
Metalik griler artık yerini metalik sarılara bıraktı. En önemli tasarımcıların koleksiyonlarında yer alan metalik sarı ayakkabılar ile farklı stiller yaratmak ve göz alıcı görünmek mümkün.

2015_yaz_ayakkabı_modelleri_metalik_sarı_ayakkabılar

7. Topuklu Terlikler (Mulelar)
Mulelar geçen yıldan bu sezona geçiş yapan önemli parçalardan bir tanesi. Topuklu terlikler bayanlar tarafından çok sevilmiş olmalılar ki, tasarımcılar koleksiyonlarında bu modellere yer vermeye devam ediyor.

2015_yaz_ayakkabı_modelleri_topuklu_terlikler_mulelar

8. Maskülen Ayakkabılar
Maskülen stil de maskülen ayakkabılar da her zamanki gibi varlığını sürdürmeye devam ediyor. Maskülen ayakkabı modelleri genellikle oxfordlarda ortaya çıkıyor. Ama bu sefer tasarımcılar oxfordlarda da hoş farklılıklar yaratmış.

2015_yaz_ayakkabı_modelleri_maskülen_ayakkabılar

9. Püsküllü Ayakkabılar
Püskül trendi sokakları kasıp kavururken, ayakkabıları etkisi altına almamış olması tabiki beklenemez. Çok sevimli, aynı zamanda çok şık ayakkabı modellerinin ortaya çıktığı bu sezon, siz de püsküllü ayakkabılardan edinebilirsiniz.

2015_yaz_ayakkabı_modelleri_püsküllü_ayakkabılar

10. Parmak arası Sandaletler
Parmak arası modeller olmadan bir yaz sezonu geçirilemez. 2015 yazında parmak arası terliklerden sonra, parmak arası topuklu sandaletler favoriler arasında, tabi ki gece kullanımı için daha uygunlar.

2015_yaz_ayakkabı_modelleri_parmak_arası_sandaletler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir