2015 Sokak Modası Bayan Kış Stilleri

Kışın SOKAK MODASI STİLLERİ ile her fırsatta daha güzel Görünün !

Güzel ve şık bayanlara özel 2015 kış sokak modası stillerini araştırdık. Kış oldukça soğuk geçiyor ve soğuk hava biraz bizim için zorlu olabilir. Soğuk olmasına rağmen, biz evde kalmak zorunda olmamalıyız! Bütün sezon için sizi  şık gösterecek kıyafetlerden milyonlarca bulunmaktadır. Bugün için sizlere 2015 sokak modası kış stillerinden harika seçimler yaptık.

Diz altında mont modelleri çok şık ve harika kombinlere olanak veriyor. Onlar zaten tüm sokak modasında kızların en popüler kış kıyafeti.. Kırmızı ve yeşil diz boyu kabanlar büyüleyici kadınlar içindir. yünlü şapka ve şal size daha cool gösterecektir. Ayrıca sizi sıcak ve rahat tutacak . Eğer fark edilmek istiyorsanız, fuşya bir kazak veya koyu mavi bir kazak satın alın.

diz boyu çizme ile sokak modası kombinleri
diz boyu çizme ile sokak modası kombinleri

Eğer ayak bileği veya diz üstü  çizmeleriniz yok ise kış için daha hazır değilsiniz!Daha çarpıcı sokak stilleri için diz üstü çizmeler giyin, bilek boyu botları ise daha rahat günler için tercih edebilirsiniz. Ama daha resmi bir gün veya iş için topuklu botlar veya ayakkabılar  idealdir. Topuklu, her zaman iyi bir seçim ve basit kıyafeti bir anda şık bir görünüme dönüştürmek için harikadır.

Aşağıdaki Galeri göz atın ve kış stilleriniz için sizde ilham alın!

2015 kis bayan yırtık jean ile sokak modasi stilleri
2015 kis bayan yırtık jean ile sokak modasi stilleri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.