Kot Ceket Kombin Önerileri

Her kadının gardrobunda olması gereken , birbirinden şık ve modern kombinleri ile her tarza hitap eden kot ceketler , ara mevsimlerde en fazla tercih edilen parçalar arasında. Kot ceketler yıllardır neredeyse her tarz ile rahatça uyum içinde , aynı zamanda modern ve özgür bir görünüm sunuyor , kot ceket tercih edecekler için bir çok farklı kombin önerisi bulunuyor , yazımızda 2015 sezonunda sıkça göreceğimiz , kot ceketler için kombin öneriler.

Kot ceketleri ister maxi elbiseler ile , ister uzun yada mini etekler ile rahatça kombinleyebilirsiniz , özellikle maxi elbiler ile olan uyumu gerçekten çok çekici , aynı zamanda mini etekleri tamamlayan en güzel parçalar arasında. Ayrıca unutmadan hatırlatalım , maxi elbiseler ile ile kot ceket kombinin yaparsanız bacak boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Kot ceketler bir çok farklı etek tarzı ile’de son derece uyumlu ve iddalı bir görünüm içinde , kalem etekler kot ceketler ile bir başka güzel , blazer ceketler yerine kalem eteklerinizi kot ceket modelleri ile kombinleyerek farklı ve çekici bir stil kazanabilirsiniz.

2015 kot ceket kombin önerileri  (4)

2015 kot ceket kombin önerileri  (3)

2015 kot ceket kombin önerileri  (9)

2015 kot ceket kombin önerileri  (8)

Kot ceket modelleri bahsettiğimiz gibi hemen hemen her tarz ile uyum içinde , ister günlük yaşamda , isterseniz gece gezmelerinde şık  desenli elbiseleriniz ile rahatça kombinleyebilirsiniz , özellikle a kesim elbiseler ile farklı bir şıklık elde edebilirsiniz.

İddalı ve çekici kombinler arasında deri parçalar geliyor , kot ceketler deri pantolon yada deri etekler ile fazlasıyla şık ve dikkat çekici. Yazımızda sizler için hazırladığımız birbirinden şık ve çekici kot ceket kombin önerilerini inceleyerek sizde bu sezon deri ceketiniz ile birbirinden farklı kombinler yapabilirsiniz.

2015 kot ceket kombin önerileri  (5)

2015 kot ceket kombin önerileri  (1)

2015 kot ceket kombin önerileri  (6)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir